Gratallops és un nom que uneix dos vessants del caràcter humà: la força i la tendresa; i alhora del caràcter dels vins que neixen aquí: l’expressivitat i l’elegància

Celler Devinssi, DOQ Priorat se ha sumado al núcleo duro de las bodegas de #Gratallops con sello #VideVila más recientemete, pero lo poco que hemos andado juntos ha sido entrañable y bonito. Gracias por estar también en la décima edición, gracias Jordi y Josep por la complicidad

#tastambllops 
“L’any 2015 vam participar per primer cop a la 9a edició del Tast amb Llops, un espai molt acollidor que destaca els vins de la nostra vila de Gratallops als ulls de grans amants del vi i professionals. A més, coincideix amb l’època quan fem sortir a llum les noves anyades. Tot un honor celebrar junts la 10a edició. Copes enlaire pel Tast amb Llops!”

#VIsorpresa
“Tots tres seran sorpreses. Destaquem el Rocapoll 2013. Anyada excel·lent, vinya mítica”

#personal
De vins, sí!

#invitación
“Segons una llegenda centenària, el nostre poble era un lloc “grat a llops”, o sigui agradable per a aquelles bèsties. Gratallops és un nom que uneix dos vessants del caràcter humà: la força i la tendresa; i alhora del caràcter dels vins que neixen aquí: l’expressivitat i l’elegància. Al Tast amb Llops, hi trobareu els vins d’aquí i la gent que els fa”

Imagen by Human vins